ayrılan sözlük yazarlarına açık çağrı

 1. 1
  vakt-i zamanında bu sözlükte yazarlık yapmış olup, herhangi bir sebeple burada artık yazmayan kişileri davet etmek için kullanılan ifade.

  bu yazarlarımız gelsinler geri, olsunlar burada. birisine kızmış olan affetsin, kendisine kızılmış olan önemsemesin... işi çok fazla olanlar ise azıcık zaman ayırsın.

  duygusal ifadeler ekleyerek çağrıyı trajediye dönüştürmek istemiyorum ama... burası onların varlıkları ile kıymetlendi ve kendileri de bu sözlük için kıymetliler hala, bunu bilsinler. bu başlığı sürekli güncellemek için abidik gubidik entryler girebilirim devam eden tanımlarda, yeter ki gidenler bir vesile ile bu çağrıdan haberdar olur da geri dönmeye razı olurlar. gitmelerine sebep olan her ne ise, ben tüm sebepler ve kişiler adına onlardan samimi olarak özür diliyorum. gelsinler istiyorum. aşağıda listeleyeceğim isimlerden hiç tanımadıklarım da var, hala görüştüklerim de... ama bir vesile ile biliyoruz birbirimiz, o vesile de sözlük işte... benim listemin devamı olarak çağrı yapılmasını istediğiniz yazarları da ekleyebilirsiniz...

  öncelikle gözümün nuru natrium
  o-bu-su
  ebu tarik el aziz
  papillon
  kurtlarladansedenyureklikaplan
  tuytun
  cem sultan
  tac mahal
  adeviye
  pir-u pak kardeşim
  murakabe kalemi *
  asyali osmanlı
  zaloglurustem *
  heyula
  gulizar
  kendini arayan adamin kendi
  karisini sapka sanan adam
  schrodingerin kedisi
  kaylûle
  kirdin iste mubarek
  razumihin
  kyuubi no kitsune
  zamanekitmiri
  genocide
  bi-karar
  zulmetefza
  comfortablynumb
  sevimer
  daade
  dolma kalem * *
  delimeli *
  uzletî iyâl
  ismi mahfuz
  mahfi
  yesil
  gregor samsa
  sebze
  reykopat

  bu listeyi mürteci sözlük başlığını inceleyerek oluşturdum. şimdi yukarıda adı zikredilen tüm yazarları yeniden aramızda görmek istiyorum. bunu direk ben istiyorum. bazılarını hiç tanımasam bile istiyorum.

  öyle işte...


  #356470 esrar | 9 yıl önce
   
  tümünü göster
kukici geldi bacı